امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

شرایط استفاده


 این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بانک مرکزی در مورد ارز و ریال می باشد. در صورت مشاهده تخلف از جانب کاربر حساب وی مسدود شده و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح، اطلاعات اکانت فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت.
استفاده و انتشار از ویروسهای اینترنتی و برنامه های Key logger برای سوء استفاده از حساب های کاربران درگاه پرداخت 724 غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
استفاده از سرويس درگاه پرداخت 724 برای موارد خريد و فروش کالاهای زير، مجاز نميباشد:
1. اموال غیرمنقول
2. کارت‌ های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌ بندی
3. خرید و فروش vpn و موارد عبور از فيلترينگ جمهوری اسلامی ايران
4 . کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعايت نميکنند (خلاف قواين کپی رايت)
5. کالاهایی که به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ايران نرسيده باشند
6. سیگار و سایر مواد دخانی
7. مواد مخدر و روان‌گردان
8. مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های غیرمجاز
9. انواع سلاح‌های گرم و سرد
10. کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است
11. کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد
12. کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است
13. کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است
14. کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند
15. کالاهای قاچاق
16. کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات كشوري و لشكری
هرگونه گردش مالی مشکوک که چرخه فرایند خرید در آن وجود نداشته باشد و وجه بدون دلیل در آن رد و بدل شده باشد ممنوع بوده و در صورت مشاهده انتقال وجه به حساب دیگران بدون دلیل و مکرر سطح حساب کاربر از تجاری به معمولی تنزل پیدا خواهد کرد. طبیعی است که اینگونه فعالیت ها برای سیستم سودهی نخواهند داشت و درگاه پرداخت 724 میتواند در این رابطه طبق قوانین داخلی خود عمل نماید.
از زمان درخواست خروج وجه تا زمان واريز به حساب بانکی ممکن است زمانی بين 3 ساعت تا یک روز کاری سپری شود. اين زمان به سبب اطمينان از صحت تراکنش های ورودی و به حساب مورد نظر می باشد.
درگاه پرداخت 724 به شدت با اسپم مخالفت ميکند و درصورت مشاهده اسپم از سوی کاربران خود، حساب کاربر خاطی را مسدود می کند. مواردی که از اين نظر برای درگاه پرداخت 724 تخلف شناخته مي شوند عبارتند از ایجاد تراکنش های ناموفق از طرف یک یا چند IP متفاوت در بازه های زمانی کوتاه.
هرگونه سو استفاده از سرویس پرداخت درگاه پرداخت 724 و استفاده ماشینی و رباتی از این سرویس ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد يا شرکت ثبت شده در سیستم مي باشد.
کاربران درگاه پرداخت 724 که به عنوان فروشنده فعاليت ميکند، موظفند نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايند و آرشیو جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشد. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری مي باشد.
کاربران می بایست برای دریافت وجه و درخواست تسویه حساب، حساب بانکی ثبت شده بنام صاحب اکانت داشته باشند. بدیهی است که سرویس درگاه پرداخت 724 از انتقال وجه اعضایی که نام مالک اکانت درگاه پرداخت 724 با نام صاحب حساب بانکی مغایرت داشته باشد خودداری می کند.
در صورتی که مدیریت وب سایت نسبت به هرگونه فعالیت مشکوک از پذیرنده مطلع شود میتواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربر را مسدود و تا زمان تایین تکلیف حساب را مسدود نگاه دارد.
در صورتی که شکایتی از پذیرنده ثبت گردد تا زمان تایین تکلیف بنا به نظر مدیریت سایت میتواند حساب را مسدود،معلق یا فعال کند، و تصمیم گیری درباره این موضوع کاملا در اختیار مدیریت درگاه پرداخت 724 می باشد.
این قوانین بنا به صلاحدید مدیریت سایت ممکن است بدون اطلاع قبلی  تغییر کند و این وظیفه پذیرنده است که همیشه نسبت به قوانین آگاه و مطلع باشدو
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است